ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ МУДРОСТІ
ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ МУДРОСТІ
Зуби мудрості – це великі корінні зуби, їх ще називають вісімками, так як вони останні за рахунком від центру зубного ряду. Зазвичай зуби мудрості прорізуються у віці 18‒25 років. Найпоширеніша проблема полягає у складності прорізування вісімки. Адже зазвичай до цього часу усі інші зуби вже давно сформували зубний ряд, і для зубів мудрості, зазвичай, просто немає місця.
Знімне протезування
Відсутність навіть одного зуба може стати причиною порушення діяльності шлунково-кишкового тракту, зміщення сусідніх зубів, невпевненості в собі. Для відновлення функціональності зубного ряду і естетичного вигляду стоматологи вдаються до протезування. Звернутися в стоматологічну клініку за допомогою можуть люди будь-якого віку.

Знімне протезування не відновлює повністю функціональні дефекти, тому застосовується в якості тимчасового протезування в процесі повного імплантологічного лікування.

Для кожного індивідуального випадку підбирається певний вид протезів (частково знімний, умовно знімний і повний знімний) і відтінок, який буде максимально відповідати природним зубам. Візуально вони не відрізняються від рідних зубів, в окремих випадках матеріал, з якого виготовляються протези, викликає алергічні реакції (в таких ситуаціях лікар може порекомендувати протез зі спеціальних пластмас). Акрилові, гнучкі нейлонові і бюгельні вироби відрізняються міцністю і тривалим терміном служби.

Не потрібно боятися, що ви втратите протез або він випаде під час розмови. Сучасна стоматологія застосовує новітні методики по надійній фіксації протеза.

Знімне протезування – складна стоматологічна процедура, що вимагає повної віддачі від фахівця. Стоматологи нашої клініки подарують вашій посмішці друге життя.
Протезування на імплантатах
Несвоєчасне або неправильне лікування зубів, травми зубної щелепи можуть призвести до втрати одного і навіть декількох зубів. Сучасна стоматологія застосовує різні методики по відновленню зубного ряду. Протезування на імплантатах – справжнє досягнення в стоматологічній практиці.

Такий спосіб протезування дозволяє відновити як один зуб, так і цілий зубний ряд. Перевага даного методу – тривалий термін служби зуба, простота заміни коронки. Імплант – титановий корінь, який вкручується в кісткову тканину (не в ясна, як помилково вважають багато пацієнтів).

Як правило, процедура проходить в два етапи. При першому відвідуванні стоматолог встановлює стержень, який має зріднитися з кістковою тканиною (3-5 місяців). По закінченню цього періоду пацієнт повторно відвідує стоматологічну клініку, де йому встановлюють абатмент (перехідний елемент для кріплення коронки до імпланта) і коронку. Така розбірна конструкція значно спрощує і робить максимально швидкою подальшу заміну коронки. Заміни потребує тільки верхня частина зуба, сам імплант не чіпають, а пацієнт не піддається хірургічним операціям.

При правильному догляду за ротовою порожниною зубний протез буде служити до 20-25 років. Новітні методики в сучасній стоматології дозволяють проводити як одиночне протезування, так і множинне відновлення зубного ряду з опорою на імплант. Після діагностики стоматолог визначить метод лікування для кожного індивідуального випадку. Протезування на імплантатах – можливість зберегти естетику і функціональність зубів.
Металокераміка
Посмішка – потужна зброя кожної людини. Через втрату одного або декількох зубів не всі можуть скористатися такою «зброєю». Металокерамічні коронки користуються популярністю в багатьох країнах світу. Співвідношення якісних характеристик, естетичного вигляду і демократичної ціни – незаперечні плюси зубного протезування. За допомогою металокерамічних коронок можна проводити від простих до найскладніших деформацій зубів.

Переваги металокерамічного протезування:

– кераміка не викликає алергічних реакцій та подразнення слизової;

– за кольором практично не відрізняється від натуральних зубів;

– має тривалий термін служби (до 15 років при належному догляду за ротовою порожниною);

– зберігається початковий колір емалі;

– не деформується, не зміщується;

– можна застосовувати на задніх і передніх зубах;

– металокераміка витримує високе навантаження при жуванні їжі (справляється навіть краще, ніж рідні зуби, але не потрібно експериментувати).

Даний вид протезування рекомендується при відсутності одного або декількох зубів, мостовидному протезуванню, установці коронки на штифт чи імплант.

Недоліки металокераміки:

– при попаданні яскравого світла на коронку вона може виділятися поміж інших зубів;

– можливе потемніння ясен в місці прилягання протеза;

– необхідно видаляти нерв, чистити канали та сильно обточувати зуб.

Металокерамічний протез не має викликати відчуття дискомфорту. Відтінок фарфору підбирається в кожному випадку індивідуально, має відповідати рідному відтінку зубної емалі. Сучасна стоматологія допоможе повернути вам гарну посмішку.
Безметалова кераміка
Безметалова кераміка – технологія нового покоління в практиці сучасної стоматології. Неправильне лікування, травми щелепи, несвоєчасне відвідування стоматологічної клініки можуть стати причиною втрати зубів. Безметалові коронки є найбільш естетичним рішенням по відновленню зубного ряду. З кераміки виготовляються коронки, вініри, штифтові вкладки і мости.

Переваги безметалової кераміки:

– імітує натуральні тверді тканини рідних зубів;

– матеріал не викликає алергічних реакцій;

– естетичний зовнішній вигляд;

– відтінок коронки не відрізняється від природних зубів;

– не змінює колір на протязі всього терміну служби;

– ясна не темніють в місці прилягання коронки (через деякий час після установки металокерамічного протеза може спостерігатися синювата смуга біля основи зуба).

До мінусів слід віднести дорожнечу стоматологічної процедури, що цілком можна виправдати естетичністю і відмінною функціональністю.

Перед встановленням безметалової кераміки стоматолог проводить ретельний огляд ротової порожнини та лікування (за необхідності). Потім знімаються зліпки, за якими виготовляється протез, після цього коронка приміряється і надійно фіксується на спеціальний цемент. Термін служби керамічного зуба становить до 10 років, по закінченню цього періоду потрібна заміна коронки.

Після встановлення безметалового протеза ротова порожнина потребує ретельного догляду. Рекомендується видаляти залишки їжі з міжзубних проміжків, використовувати ополіскувач після кожного вживання їжі, відвідувати стоматологічну клініку мінімум два рази на рік. Безметалова кераміка – можливість зберегти природну красу посмішки.

ЦІНА