ЛІКУВАННЯ ПІД МІКРОСКОПОМ
ЛІКУВАННЯ ПІД МІКРОСКОПОМ
Лікування під мікроскопом ставить перед собою головне завдання - зробити все можливе для збереження зубів. Несвоєчасне лікування, сильна травма зуба (якщо залишилися тільки уламки), неправильне розташування є основними причинами для видалення зуба. Операція повного або часткового видалення зуба із застосуванням сучасних протимікробних і знеболюючих препаратів дозволить уникнути післяопераційних ускладнень.
Коронаро-радикулярна сепарація
Новітні технології в сучасній стоматології дозволяють провести різні методики по лікуванню зубів без видалення. Збереження одного або двох коренів в багатокореневих зубах називається коронаро-радикулярна сепарація.

Суть операції полягає в поділі коренів шляхом розсічення стовбура і коронки зуба. Даний метод застосовується з метою подальшого лікування, коли карієсом уражені місця розбіжності коренів (область біфуркації). Завдання операції – перетворити один зуб з двома коренями в два однокореневих, відкривши доступ до ураженої ділянки для подальшого лікування.

У сучасній стоматології використовуються передові технології, завдяки чому операція проходить швидко і безболісно. Лікар ретельно оглядає порожнину рота, потім робляться рентгенівські знімки, проводиться діагностика, щоб визначити метод проведення стоматологічної операції.

Після проведення короно-радикулярної сепарації стоматолог розповість про правила догляду за порожниною рота в післяопераційний період. Рекомендується перші два-три дні не піддавати організм активним фізичним вправам, виключити з раціону тверду їжу, намагатися не навантажувати прооперовану частину щелепи.

Обов'язково слід відвідувати стоматологічну клініку раз на півроку. Провести профілактику ротової порожнини приємніше, ніж лікуватися!
Контурування ясен
Контурування ясен – збільшення коронки зуба шляхом підняття або висічення країв/краю ясен. Стоматологічна операція проводиться з метою поліпшення естетики, як самостійна процедура, а також для подальшого терапевтичного та ортодонтичного лікування.

Суть операції полягає в подовженні коронки зуба і відновленні / вирівнюванні неоднакових країв ясен, що дозволяє досягти гармонії між білими і червоними тканинами в ротовій порожнині.

Перед операцією стоматолог проводить ретельний огляд, щоб визначити обсяг тканин зуба, його зовнішню структуру і товщину емалі. Сама процедура нескладна і займає приблизно 20-30 хвилин, проводиться під місцевою анестезією. У сучасній стоматології застосовують новітні технології, що робить процес швидким і безболісним.

Після проведення контурування стоматолог дасть рекомендації по дотриманню гігієни ротової порожнини в післяопераційний період. Бажано утриматися від вживання гарячих напоїв і їжі в перші два-три дні після пластики, не навантажувати прооперовану частину ротової порожнини.

У нашій клініці контурування ясен проводиться швидко, безболісно і на найвищому рівні!
Пластика ясен
Гінгівопластика – пластика ясен для усунення їх деформації. Хірургічна операція дозволить запобігти різних захворювань ротової порожнини та надати досконалий контур яснам.

Основні показання до проведення пластики ясен:

– оголені корені зубів;

– наявність зайвих тканин, що приховують зуби;

– порушення структури пародонтальних кишень.

Стоматолог може призначити процедуру в якості профілактики пародонтиту і карієсу.

Гінгівопластика проводиться після ретельного огляду пацієнта фахівцем тільки із застосуванням анестезії. Сучасні методики, які використовуються в стоматології, роблять процедуру швидкою і безболісною. В ході операції на слизовій піднебіння або іншої донорської ділянки робляться надрізи, необхідні для створення латок (їх буде дві: одна залишиться на місці, інша переміщається). В залежності від кожного індивідуального випадку кількість пародонтальної тканини може як зменшуватися, так і збільшуватися. По закінченню процедури краї закріплюються за допомогою швів, зверху накладається пов'язка. Через 10-12 днів шви знімаються.

Лікар проведе інструктаж по правилах догляду за ротовою порожниною в післяопераційний період. Не рекомендується в перші дні вживати гарячі напої та їжу, не навантажувати прооперовану ділянку.

Фахівці нашої клініки виконують пластику ясен, щоб ваша усмішка була чарівною.
Френулопластика
Вроджені дефекти порожнини рота іноді призводять до порушення нормального функціонування зубів і інших ускладнень. Неправильно розташовані вуздечки (френули) є частою причиною звернення пацієнтів в стоматологічну клініку для усунення проблеми. Френулопластика – пластична операція по виправленню неправильно прикріплених вуздечок язика і губ до пародонту. Застосування лазерних установок робить дану процедуру швидкою і абсолютно безболісною.

Показання до проведення френулопластики:

– збільшена щілину між передніми зубами;

– постійне скупчення їжі і утворення зубного каменю;

– оголення шийок зубів;

– викривлення прикусу;

– в окремих випадках – проблеми з мовним апаратом.

При першому відвідуванні стоматолог проводить огляд, призначає діагностичні процедури, розробить план лікування для кожного індивідуального випадку. Френулопластика виконується під місцевою анестезією, пацієнт не відчуває болю під час процедури. Після знеболювання вуздечку надсікають, а прилеглу до країв слизову оболонку підрізають по краях і вшивають. Методика проведення даної операції включає одну або декілька технік, яку визначає фахівець для кожного окремого випадку. Після проведення френулопластики лікар розповість про всі тонкощі догляду за ротовою порожниною в післяопераційний період до повного загоєння ран.
Резекція верхівки кореня
Головне завдання нашої клініки – врятувати хоча б частину зуба, якщо подальше лікування неможливе. Резекція верхівки кореня – тонка стоматологічна операція по видаленню ураженої ділянки, при цьому коронка не пошкоджується. Найчастіше процедура застосовується для передніх зубів у разі запалення на корені.

Різні запальні процеси, неправильне і несвоєчасне лікування пародонтиту можуть призвести до інфікування кореня у вигляді злоякісного утворення (кісти, гранульоми). Такі нарости не піддаються лікуванню, щоб уникнути інфікування зуба кращим рішенням є резекція верхівки кореня. Операція дозволяє пацієнтові зберегти рідний зуб, уникнути імплантації. Доступ до ураженої ділянки лікар отримує через кісткову тканину, значить, не потрібно розкривати коронку або пломбу

Спочатку фахівець ретельно досліджує кореневу частину зуба за допомогою сучасного обладнання, щоб визначити точне розташування новоутворення і його розміри. Операція досить складна і проводиться під місцевим наркозом, пацієнт не відчуває болю під час хірургічного втручання. Для доступу до верхівки кореня робиться надріз на яснах, видаляється новоутворення та уражена ділянка. Лунка ретельно промивається і обробляється антисептичним розчином, порожнечі заповнюються кістковим матеріалом, далі на ясна накладаються шви. Якщо немає ускладнень в післяопераційний період, шви знімають приблизно через один-два тижні після проведення резекції верхівки кореня.

У нашій клініці лікар проведе інструктаж по догляду за ротовою порожниною, призначить курс антибіотиків для прискорення реабілітації та виключення інфекції.

Обов'язково дотримуйтеся гігієни порожнини рота і не затягуйте з відвідуванням стоматологічної клініки.
Видалення зуба
Видалення зуба – хірургічна операція у ротовій порожнині. У нашій клініці професійна команда лікарів робить все можливе для збереження рідного зуба. Якщо інші методи лікування неможливі, то вихід один – видалення. Рекомендується своєчасно звернутися в клініку, щоб уникнути можливих ускладнень після операції.

Несвоєчасне і неправильне лікування, що в подальшому призводить до ускладнень і запальних процесів, зуби (які неправильно ростуть) – основні причини для видалення зуба.

Спочатку лікар проводить ретельну комплексну діагностику, робить рентгенівські знімки, щоб оцінити стан зуба і його коріння. Пацієнт повинен надати стоматологу інформацію про можливі алергічні реакції на лікарські препарати. Перед початком процедури фахівець знеболює зуб і прилеглі до нього тканини. У сучасній стоматології використовуються новітні методики з видалення зубів, що робить процес практично безболісним (пацієнт тільки відчуває незначний тиск).

Щоб уникнути ускладнень в післяопераційний період, стоматолог проводить інструктаж по догляду за порожниною рота. У перші два-три дні після видалення зуба не рекомендується вживати гарячу їжу, не навантажувати хвору сторону (намагатися жувати на іншу частину щелепи). Приблизно через місяць лунка повністю заживає. Зуби мають властивість зміщуватися, що порушує естетику і нормальну функціональність. Щоб не допустити зміщення, рекомендується замінити коронки штучними.

Дотримуйтесь правил гігієни ротової порожнини, відвідуйте стоматологічну клініку мінімум два рази на рік. Подбайте про здоров'я зубів!
Відкритий кюретаж
Неприємний запах із рота, запальні процеси та інші захворювання ротової порожнини є основними причинами звернення пацієнтів в стоматологічну клініку. Часом досить провести своєчасну чистку пародонтальних кишень, щоб уникнути більш серйозних захворювань.

Відкритий кюретаж – видалення зубних відкладень з-під ясен. Неправильна гігієна порожнини рота призводить до формування на зубах нальоту, який згодом переходить в більш тверду форму у вигляді каменю. Такі утворення можуть формуватися не тільки на поверхні зубів, але і проникати глибоко під ясна, утворюючи пародонтальні кишені. Щоб зберегти зуб в цілості й здоровому вигляді, рекомендується провести процедуру відкритого кюретажу ясен для усунення запалення при пародонтиті.

Операція призначається, якщо глибина пародонтальної кишені становить більше 5 мм (часом утворення можуть опускатися аж до кореня). Спочатку вводиться анестезія, після цього розтинають і відшаровують ясна для отримання доступу до кишені, видаляють зубні відкладення за допомогою спеціальних стоматологічних інструментів, на уражену ділянку наносять кісткоутворюючі препарати для відшкодування втраченої кісткової тканини. Після цього поверхня зуба шліфується, проводиться антибактеріальна обробка і вшиваються ясна.

У нашій клініці використовуються передові методики, що дає змогу провести відкритий кюретаж швидко, якісно і безболісно!
Вестибулопластика
Причиною виникнення різних проблем стоматологічного характеру може стати надмірний натяг тканин слизової оболонки ротової порожнини. Це простір між внутрішньою частиною щік і губ та зовнішньої частиною поверхні зубного ряду і ясен.

Вестибулопластика – нескладна пластична операція в ротовій порожнині по переміщенню мімічних м'язів, закріплених до альвеолярного відростка, вглиб порожнини рота.

Показання до проведення хірургічної процедури:

– підготовка до імплантації і / або протезування;

– профілактика виникнення рецесії ясен;

– профілактика різних патологій пародонту.

В окремих випадках вестибулопластику призначають при ускладненій вимові певних звуків, а також з метою усунення дефектів косметичного характеру.

Лікар оглядає ротову порожнину, за допомогою сучасного обладнання проводить діагностику. З огляду на ступінь складності патології для кожного індивідуального випадку підбирає найбільш оптимальну методику проведення операції. Суть вестибулопластики полягає у відшаруванні певної ділянки слизової і закріплення її в правильному положенні. Процедура триватиме до години, виконується тільки із застосуванням анестезії.

Можливий незначний набряк на 2-3 добу і больові відчуття. Рекомендується обмежити активні фізичні навантаження перші 2-3 дні, виключити тверду їжу на період загоєння.
ЦІНА