Плануєте повернутись на новорічні свята у Закарпаття?

Тоді ця інформація для вас.
Режим в'їзду в Україну іноземців та громадян України!
 • Вакцинація
  Українці та іноземці можуть безперешкодно в'їжджати на територію України за умови наявності документу про проходження повного курсу вакцинації (вакциною, яка включена ВООЗ до переліку дозволених) чи довідки 063-0 про першу вакцинацію.
 • Самоізоляція
  Не потрібна для іноземців, які перебуватимуть в країні транзитом не більше 48 годин. Окрім того, уникнути самоізоляції можна у випадку отримання негативного результату ПЛР або експрес тесту протягом 72 годин з моменту в'їзду до країни.
 • Свідоцтво
  Всім без винятку іноземним громадянам незалежно від країни прибуття для в'їзду в Україну потрібно мати поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування, виданий страховою компанією, зареєстрованою в Україні, що покриває витрати, пов'язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, і діє на весь термін перебування в Україні.
 • Не підпадають під самоізоляцію
  Іноземці, осіб без громадянства, які постійно проживають на території України, та осіб, яких визнано біженцями, або осіб, які потребують додаткового захисту.

  Водії та членів екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярні, нерегулярні та маятникові перевезення, членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад.
 • Вдома
  В іншому разі особам, що в'їжджають до України, потрібно буде встановити мобільний застосунок Вдома» та піти на самоізоляцію.
 • Пільги для дітей
  Тест не вимагається для дітей до 12 років.
  Самоізоляція не передбачається для дітей до 18 років.