Проекти, якими варто пишатись
West Towers
Новий житловий квартал від IDM Group
Це дружній до людини, технологічний та ергономічний сучасний житловий квартал. Тут рідний дім всередині і зовні.
ЖИТЛОВИЙ КВАРТАЛ
Олександр Феєр
Пам'ятаю, з юних років мене цікавила фотографія. Колись я відзняв своє перше весілля, і відтоді все почалось! Згодом закінчив Вищу школу весільної фотографії у місті Київ. На сьогоднішній день я фотографую в різних куточках світу!
ФОТОГРАФ
Перлина
Висококваліфіковані фахівці нашої клініки дадуть відповідь на всі Ваші запитання і розроблять індивідуальну програму процедур, що відповідає Вашим бажанням і відповідну матеріальним можливостям.
КЛІНІКА ЛАЗЕРНОЇ ЕСТЕТИКИ
Velin
Функціональні та стильні жаровні - це поєднання сучасних технологій обробки металу та майстерної ручної роботи. Конструкція жаровень є зручною для приготування будь-яких страв: смажених м'ясних, овочевих чи, навіть, перших.
ДИЗАЙНЕРСЬКІ ГРИЛІ
AutoAlef
Оренда автовишок у Києві та обласні протягом 24 годин. Вся спецтехніка проходить своєчасний технічній огляд. На ринку з 2008 року.
ОРЕНДА АВТОВИШОК
PlayGame
Найбільший в Ужгороді клуб Віртуальної Реальності. Технології VR дозволяє отримати дозу адреналіну, яку усі так довго шукали.
VR - КЛУБ
Jobster
Джобстер - це надійний помічник у будівництві та ремонті під ключ квартир, офісів, приватних будинків, комерційних та торгових приміщень. Наше завдання максимально спростити для вас процес ремонту та будівництва.
РЕМОНТ ПІД КЛЮЧ
Робота у Європі
У сфері працевлаштування вже більше 5 років. За цей період встигли знайти роботу більше 1560 клієнтів. Офіційно працевлаштовуємо та гарантуємо безпеку.
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЗАКОРДОНОМ
Офтальмохирург. Хирургия катаракты, глаукомы. Хирургический опыт с 2009 года.
Успешо проведенно около 2569 операций.
Действующий член Европейского и Американского общества катарактальных и рефракционных хирургов.
ВРАЧ ОФТАЛЬМОХИРУРГ
Коробов Константин
UBPG
Місія: Зробити бізнес Закарпаття прибутковим та успішним.
Ціль: Надати платформу для оновлення знань, розширення кола знайомств і контактів, отримання натхнення до нових ідей і цілей, а також нетворкінг.
ЗАКРИТИЙ БІЗНЕС КЛУБ
Обговоримо проект?
Ми завжди готові допомогти реалізувати Ваші побажання.