Проекти, якими варто пишатись
Новий житловий квартал від IDM Group
Це дружній до людини, технологічний та ергономічний сучасний житловий квартал. Тут рідний дім всередині і зовні.
ЖИТЛОВИЙ КВАРТАЛ
Група досвідчених та оперативних штатних охоронців з відмінною фізичною підготовкою, які вже більше 7 років цілодобово виконують службові обов'язки за будь-яких непередбачуваних обставин та складних ситуацій.
Служба безпеки
Свіжа, охолоджена риба та морепродукти
Інтернет магазин
Многопрофильная, современная Клиника Будущего Здоровья и эстетической медицины, помогает укрепить Ваше здоровье и сохранить красоту и молодость.
КЛИНИКА БУДУЩЕГО ЗДОРОВЬЯ
Офіси в бізнес центрах класу А + характеризуються наявністю систем розумних технологій (централізованим управлінням життєзабезпечення, налаштованим мікрокліматом, температурою, вологістю та інше).
бізнес центр в ужгороді
«Grono» – сімейна стоматологічна клініка, яка поєднує в собі кращі манери, сучасний підхід та чіткість у виконанні роботи.
Ми турбуємося про здоров'я та гарну усмішку наших пацієнтів, застосовуючи найкращі досягнення сучасної стоматології для ефективного та безпечного лікування зубів.
Сімейна стоматологічна клініка
Gazda спеціалізується на операціях з престижною нерухомістю. Наша команда втілює в життя основні уявлення про комфорт, зручність та престиж - вигідна локація, ергономічні планування, продумана інфраструктура, авторські під'їзди.
елітна нерухомість
GAZDA DELUXE
Олександр Феєр
Пам'ятаю, з юних років мене цікавила фотографія. Колись я відзняв своє перше весілля, і відтоді все почалось! Згодом закінчив Вищу школу весільної фотографії у місті Київ. На сьогоднішній день я фотографую в різних куточках світу!
ФОТОГРАФ
Висококваліфіковані фахівці нашої клініки дадуть відповідь на всі Ваші запитання і розроблять індивідуальну програму процедур, що відповідає Вашим бажанням і відповідну матеріальним можливостям.
КЛІНІКА ЛАЗЕРНОЇ ЕСТЕТИКИ
Функціональні та стильні жаровні - це поєднання сучасних технологій обробки металу та майстерної ручної роботи. Конструкція жаровень є зручною для приготування будь-яких страв: смажених м'ясних, овочевих чи, навіть, перших.
ДИЗАЙНЕРСЬКІ ГРИЛІ
Оренда автовишок у Києві та обласні протягом 24 годин. Вся спецтехніка проходить своєчасний технічній огляд. На ринку з 2008 року.
ОРЕНДА АВТОВИШОК
PlayGame
Найбільший в Ужгороді клуб Віртуальної Реальності. Технології VR дозволяє отримати дозу адреналіну, яку усі так довго шукали.
VR - КЛУБ
Джобстер - це надійний помічник у будівництві та ремонті під ключ квартир, офісів, приватних будинків, комерційних та торгових приміщень. Наше завдання максимально спростити для вас процес ремонту та будівництва.
РЕМОНТ ПІД КЛЮЧ
Робота у Європі
У сфері працевлаштування вже більше 5 років. За цей період встигли знайти роботу більше 1560 клієнтів. Офіційно працевлаштовуємо та гарантуємо безпеку.
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЗАКОРДОНОМ
Офтальмохирург. Хирургия катаракты, глаукомы. Хирургический опыт с 2009 года.
Успешо проведенно около 2569 операций.
Действующий член Европейского и Американского общества катарактальных и рефракционных хирургов.
ВРАЧ ОФТАЛЬМОХИРУРГ
Коробов Константин
UBPG
Місія: Зробити бізнес Закарпаття прибутковим та успішним.
Ціль: Надати платформу для оновлення знань, розширення кола знайомств і контактів, отримання натхнення до нових ідей і цілей, а також нетворкінг.
ЗАКРИТИЙ БІЗНЕС КЛУБ
Наша ціль – покращити рівень якості морозива в Україні, розповсюдивши культуру істинного gelato italiano.
Запрошуємо до співпраці!
Італійського джелато
ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?
Залишайте заявку та отримайте:

• прорахунок вартості
• PDF - презентацію
• особисту консультацію спеціаліста
Залишити заявку