Для тих, хто усвідомлює власну цінність, хто гідний найкращого в тому числі і справжньої безпеки.

VIP by СБМ

Це унікальна на нашому ринку комплексна послуга, яка включає всі необхідні та життєво важливі для безпеки клієнта елементи. Ідея її створення виникла у зв’язку з частими запитами наших клієнтів. Ми усвідомлюємо, що охорона - це набагато більше ніж «просто приїхати на виклик». Охорона - це твоя цілодобова впевненість у безпеці власного життя та комфорт: від послуги «тверезий водій» до супроводу ГШР до пологового будинку.

VIP by сбм: що це таке?

Що отримує власник Vip карти

НАШ ПІДХІД ДО VIP КЛІЄНТА

Клієнт VIP отримує ВСІ НАЯВНІ ПОСЛУГИ нашого охоронного агенства та низку переваг. Це включає навіть більше, ніж прописано у договорі. Такі програми лояльності дозволяють людині забезпечити всі можливі потреби, а СБМ - повністю задовільнити кожен запит людини.
Знаючи звички, розпорядок дня і особливості наших клієнтів, ми виявляємо слабкі місця в системі безпеки і усуваємо їх, щоб гарантувати максимальний особистий захист. Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб охоронці розуміли клієнта з півслова, тому ми ретельно підбираємо фахівців для охорони конкретного замовника.

Мобільну тривожну кнопку для всієї сім’ї

Виклик ГШР по телефону у разі конфліктних ситуацій, можливої загрози чи ДТП

Послугу тверезий водій

Знижку від 10% при придбанні охоронної сигналізації AJAX

Знижку від 20% на послуги охорони майна та бізнесу

Юридичну консультацію у кримінальних ситуаціях

Супровід клієнта транспортними засобами СБМ

Охорону та супровід
при здійсненні важливих угод

Що отримує
власник карти VIP

Кожному члену сім’ї безкоштовно встановлюється мобільний додаток. Якщо з кимось з членів сім’ї трапляється небезпечна ситуація, то при натиску тривожної кнопки виїжджає група швидкого реагування.
Якщо у вас вже наявна картка VIP, то при бажанні здійснити покупку нової послуги або доукомплектувати вже наявні, ви отримуєте 10% знижки від компанії СБМ.
Користуючись картою VIP by СБМ ви отримуєте можливість охороняти свої нові об’єкти зі знижкою від 20%
Дає вам можливість безпечно перегнати ваш автомобіль по місту під супроводом охорони, якщо ви не в змозі сісти за кермо.
З карткою VIP by СБМ ви отримуєте юридичну підтримку у ситуаціях, які це потребують.
Ви отримуєте можливість одним телефонним дзвінком викликати групу швидкого реагування у будь-якій нестандартній ситуації.
У разі тривоги або необхідності безпечно дістатись з точки А в точку Б супровід транспортними засобами СБМ забезпечить вам 100% захист у будь-яких ситуаціях.
З картою VIP ви отримуєте можливість безпечно: забрати кошти з банку, проводити операції з великими сумами грошей, передавати цінні папери та навіть більше.

ПЕРЕВАГИ VIP КАРТИ

Безпека 24/7
Індивідуальний підхід
Привілейоване відношення
Анонімність

VIP by СБМ - ваш тотальний комфорт та захист!

Дізнайтесь більше про VIP by СБМ

Залиште заявку і наш спеціаліст зателефонує вам найближчим часом для уточнення деталей співпраці.