Задачі поставлені замовником
Розробити сайт-візитку для будівельної компанії IDM group. Дизайн сайту, повинен бути цікавим, сучасним, з наявною анімацією, добре вирізнятися серед сайтів конкурентів та підкреслювати імідж компанії. Підібрати приємну колірну палітру та шрифти. Сайт має бути стильним, зрозумілим і максимально розкривати інформацію про діяльність компанії, яка актуальна кожному потенційному клієнту. Важлива адаптація під різні пристрої, тобто автоматичне підлаштування під розмір екрана пристрою, з якого заходять в інтернет. Пропрацювати базову SEO-оптимізацію сайту, яка дозволить користувачам з легкістю знайти сайт в пошукових системах та збільшить кількість відвідувачів. Гарантійне обслуговування веб-сайту.
Тип сайту
Лендінг
Учасники проекту
Дизайнер, верстальник, копірайтер, контент-мейкер, маркетологи.
Опис проекту
IDM group - надійна будівельна компанія, яка не один рік працює на ринку Ужгорода, де фахівці створюють житло найвищих стандартів. З нашою командою компанія успішно співпрацює довготривалий період. Цього разу була поставлена задача розробити сайт-візитку, який повинен відображати ідею компанії, збільшити кількість відвідувань та продаж саме через сайт. Команда Recip agency втілила всі побажання клієнта і в результаті замовник отримав якісний ресурс з цілим комплексом переваг. Пропрацьований дизайн, підібрана та погоджена кольорова гама, підібрані шрифти, прописаний копірайт, складений порядок виведення блоків і компонування текстових елементів. Прописана базова SEO-оптимізація, яка допомагає з легкістю знайти сайт в пошуковій системі. Сайт створено відповідно до всіх сучасних вимог та специфіки інтернет-маркетингу та відрізняється від більшості сайті конкурентів.
Функціонал сайту
Зручний функціонал сайту, який розрахований на різні вікові категорії відвідувачів. На сайті містяться декілька форм зворотного зв'язку, де відвідувачі можуть залишити свої контактні дані, а також контактна інформація для зв'язку з відділом продаж. Посилання на профілі соціальних мереж компанії та карта з місцем знаходження. Також на сайті міститься розділ новини, де можна завжди почитати свіжу інформацію про етапи будівництва та новини компанії.

Посилання на сайт
idmgroup.com.ua
Розрахуй вартість сайту