КОРОНКИ ТА ВІНІРИ
КОРОНКИ ТА ВІНІРИ
Ортодонтія - лікування неправильного прикусу зубів з використанням брекет-системи. Ортодонтія важлива не тільки для естетики, а й для здоров'я зубів. Діагностика, виправлення неправильного прикусу, профілактика можливих зубощелепних порушень - основні завдання, які ставить перед собою ортодонт.
Мікроімпланти
Мікроімпланти – передова методика в сучасній ортодонтії. Гвинти з титану або його сплаву дозволяють значно прискорити процес лікування і спрогнозувати точніші результати. Мікроімпланти встановлюються в кісткову тканину нижньої чи верхньої щелепи (між зубними коренями в точно визначену ортодонтом зону) і є опорою для переміщення зубів при ортодонтичному лікуванні. Такий метод дає можливість фахівцеві контролювати процес без участі пацієнта.

Розміри мікроімпланта нагадують крихітний гвинт довжиною 6-12 мм і шириною 1.5-2 мм, легко викручується (коли перестає бути потрібним) без застосування анестезії. Вкручується він в кісткову тканину із застосуванням місцевої анестезії, сам процес займає 5-10 хвилин.

Мікроімплантація вирішує завдання щодо виправлення неправильного прикусу (глибокого, перехресного і відкритого), сильної скупченості зубів і інших порушень. Застосування мікроімплантів не тільки прискорює процес лікування, але також дозволяє уникнути хірургічного втручання. Ортодонт нашої клініки проведе повну діагностику порожнини рота, визначить правильний метод вирівнювання зубів. Ми робимо все залежне від нас, щоб кожен клієнт дарував свою посмішку оточуючим.

Лінгвальні брекети
Красива посмішка дарує впевненість у кожному кроці. Із-за неправильного прикусу, кривих зубів і інших аномалій зубної щелепи люди можуть відчувати скутість. Сучасна ортодонтія використовує передові методики по вирівнюванню зубів. Зробити посмішку рівною і красивою можна непомітно для оточуючих за допомогою лінгвальних брекетів. Тепер не потрібно соромитися, що «залізяки будуть кидатися в очі", адже конструкція кріпиться до задньої поверхні зубів.

Чому пацієнти вибирають лінгвальні брекети:

– не видно на зубах;

– фіксуються до піднебінної або язичної сторони;

– коректують будь-які порушення: збільшені щілини між бічними і передніми зубами, втоплена та виступаюча щелепа, перехресний, відкритий і глибокий прикус;

– ризик виникнення карієсу і запалення ясен менший, у порівнянні з зовнішніми брекет-системами.

Недоліки:

– тривалий період лікування;

– складність гігієни ротової порожнини;

– ймовірність впливу на дикцію;

– довгий період звикання.

До недоліків слід віднести дорожнечу лінгвальних брекетів, що обумовлено складністю виконання ортодонтичної процедури і естетичністю конструкції. Перед встановленням брекет системи проводиться повна санація порожнини рота: лікування карієсу і його можливих ускладнень, усунення запальних процесів, зняття зубного каменю.

По завершенню лікування робиться зліпок, по якому моделюється брекет-система (на її виготовлення потрібно 2-4 тижні). Потім конструкція фіксується і підганяється під плоскі брекети.

Скільки часу займає лікування?

– Один раз на місяць необхідно приходити в клініку для підкручування скоб.

– Раз на півроку потрібно проводити гігієнічну чистку.

– Через 1,5-2,5 року – зняття конструкції (тривалість носіння індивідуальна для кожного окремого випадку).

Ортодонт нашої клініки проведе інструктаж щодо правильного догляду за брекетами і ротовою порожниною. Лінгвальні брекети – вірне рішення для всіх і кожного, хто хоче вирівняти зуби, але соромиться носити брекети.
ЦІНА