Задачі поставлені замовником
Розробка сайт - візитка, на якому майбутні клієнти та просто користувачі зможуть ознайомитися з творчістю та асортиментом наявних картин та придбати їх або здійснити для себе індивідуальне замовлення. Сучасний дизайн, який повинен відображати індивідуальність Тетяни, підібрати цікаві шрифти, які будуть перекликатись з творчістю. Пропрацювати базову SEO-оптимізацію сайту.
Тип сайту
Лендінг
Учасники проекту
Дизайнер, верстальник, копірайтер, контент-мейкер, маркетологи.
Опис проекту
Тетяна Мигалко художниця в стилі абстрактного експресіонізму. Її картини виражають емоції, почуття, говорять про те що вона хоче виразити, але все це на абстрактній мові, її мові, мові кольорів та фактури фарб.

Наша команда приклала максимум зусиль, щоб зробити сайт саме таким, яким бачила його Тетяна в своїй уяві. Пропрацьований дизайн, підібрана та погоджена кольорова гама, підібрані шрифти, прописаний копірайт, складений порядок виведення блоків і компонування текстових елементів. Розроблена базова SEO-оптимізація, яка допомагає з легкістю знайти сайт в пошуковій системі.
Функціонал сайту
Сайт з доступним функціоналом для користувачів, поділений на шість блоків:
- Головна
- Мої роботи
- Про мене
- З'явилась ідея?
- Як зв'язатись?
- Моє портфоліо

Найбільше уваги приділяли розділам «Мої роботи » та «Моє портфоліо», так як саме там користувачі можуть ознайомитись з творчістю художниці.
Є чотири форми зворотнього зв'язку, для зв'язку з самою Тетяною, а також контактна інформація та посилання на профілі соціальних мереж. Все пророблено для зручності користувачів та показує клієнтоорієнтованість.

Посилання на сайт
https://tatiana-myhalko.com.ua
Розрахуй вартість сайту