Задачі поставлені замовником
Розробити сайт, який давав би пацієнтів і підтверджував компетенцію лікаря, був зручний і зрозумілий користувачам, відповідав естетичним уявленням замовника про персональні сайти, добре оптимізований. Розробити цікавий логотип, який буде використовуватись на сайті та на інших супутніх інструментах маркетингу для просування та впізнаваності. Базова SEO-оптимізація сайту, яка дозволить знайти сайт в пошукових системах та збільшення кількості відвідувачів та збільшення кількості пацієнтів, які шукають оптимального лікування. Лендінг під запуск таргетованої та контекстної реклами. Гарантійне обслуговування веб-сайту.
Тип сайту
Лендінг
Учасники проекту
Дизайнер, верстальник, копірайтер, контент-мейкер, маркетологи.
Опис проекту
Петро Ситник - лікар-флеболог, судинний хірург з м. Одеса, який лікує варикозні та судинні патології тільки сучасними методами, має досвід успішного лікування пацієнтів вже більше 15 років. Після довготривалої співпраці з нашою компанією по таргетованій рекламі, ми разом з клієнтом дійшли висновку, що потрібно масштабуватись і залучати додаткові інструменти маркетингу, так перед нами постала задача розробки сайту на який запускатиметься контекстна та таргетована реклама. Сайт повинен нести в собі інформаційний характер для нових відвідувачів, а також збільшити кількість пацієнтів. Наша команда виконала всі побажання клієнта. Відпрацьовано індивідуальний дизайн, який відрізняється від більшості сайтів на лікарську тематику. Були підібрані та погоджені кольорові комбінації, вибраний шрифт, складений порядок виведення блоків і компонування текстових елементів. . Розроблено логотип, який добре вписується в загальний дизайн сайту. Базова SEO-оптимізація для легкого пошуку сайту в інтернет мережі.
Функціонал сайту
Зручний функціонал сайту, який розрахований на різні вікові категорії відвідувачів. На сайті містяться декілька форм зворотного зв'язку, де відвідувачі мають можливість залишити свої контактні дані для запису на консультацію або якщо у них виникли додаткові питання, а також контактна інформація для прямого зв`язку з лікарем. Посилання на профілі соціальних мереж та карта з місцем знаходження. Підключено інстаграм блог, де лікар регулярно викладає результати лікування та іншу цікаву інформацію для своїх теперішніх та майбутніх пацієнтів.

Посилання на сайт
https://phlebolog-sitnik.com.ua
Розрахуй вартість сайту