Задачі поставлені замовником
Розробка сайту, який повинен поєднувати в собі корпоративний сайт, окремі лендінги під кожну послугу компанії та інтернет магазин. Авторський дизайн, який якісно відрізнить сайт від сірої маси мільйонів сайтів та дотримання загального стилю компанії. Зручна панель адміністрування сайту, яка дозволить навіть недосвідченому інтернет-користувачеві редагувати всі інформаційні розділи сайту. Базова SEO-оптимізація сайту, яка дозволяє знайти сайт в пошукових системах та збільшення кількості відвідувачів та продаж саме через сайт на який запускається контекстна та таргетована реклама. Гарантійне обслуговування веб-сайту.
Тип сайту
Корпоративний сайт, який містить в собі окремі лендінги під кожну послугу та інтернет магазин.
Учасники проекту
Дизайнер, верстальник, копірайтер, контент-мейкер, маркетологи.
Опис проекту
Охоронна компанія СБМ, звернулась до нас з задачею комплексного маркетингу, однією із задач, була розробка сайту. Сайт повинен нести в собі інформаційний характер для нових відвідувачів, а також збільшити кількість продаж. Наша команда виконала всі побажання клієнта. Були підібрані та погоджені кольорові комбінації, вибраний шрифт, складений порядок виведення блоків і компонування текстових елементів. Важливим для замовника дотримуватись фірмового стилю компанії, але при цьому розробити сайт, який буде відрізнятись від сайтів конкурентів цікавим та індивідуальним дизайном. Розроблена базова SEO-оптимізація, налаштована контекстна реклама в гуглі та таргетована реклама в соціальних мережах на залучення цільового трафіку і створення інформаційного охоплення та залучення нових потенційних покупців.
Функціонал сайту
Зручний функціонал сайту, який розрахований на різні вікові категорії відвідувачів. На кожній сторінці сайту містяться по декілька форм зворотного зв'язку, де відвідувачі мають можливість залишити свої контактні дані, а також контактна інформація для зв`язку з відділом продаж. Посилання на профілі соціальних мереж компанії та карта з місцем знаходження. На сайті є окрема сторінка з новинами, де регулярно оновлюється інформація, окрема сторінка з відгуками клієнтів компанії та інтернет магазин, де можна замовити охоронні системи AJAX.

Посилання на сайт
https://sbm.org.ua
Розрахуй вартість сайту