Задачі поставлені замовником
Розробка сайту на якому користувачі матимуть можливість зробити взаємодію з клінікою, де вони зможуть записатися на прийом до лікаря онлайн, отримати потрібну інформацію про сервіс та послуги, а також ознайомитись з корисними матеріалами. Гармонійний і послідовний дизайн, який говорить про те, що установа дбає про свій імідж і репутацію. Всі сторінки повинні бути виконані в єдиному стилі, підібрати цікаві шрифти. Якісні заклики до дії, які спонукатимуть відвідувачів замовити послугу, записатися на консультацію. Адаптація сайту під смартфони та планшети, що працюють на iOS і Android. Обов'язкова можливість інтеграції з CRM системою. Пропрацювати базову SEO-оптимізацію сайту, яка дозволить користувачам з легкістю знайти сайт в пошукових системах та збільшить кількість відвідувачів.
Тип сайту
Корпоративний
Учасники проекту
Дизайнер, верстальник, копірайтер, контент-мейкер, маркетологи.
Опис проекту
Створення сайтів для лікарів, клінік та медичних центрів – один із профільних напрямів діяльності компанії Recipe agency. Цього разу ми готові презентувати черговий успішно реалізований проект із цієї області – сайт клініки судинної хірургії та флебології "Revasco". При розробці дизайну ми вирішили відійти від стандартних шаблонів та зробити його стильним, сучасним і таким, що виділяється серед величезної кількості конкурентів. Для кожної категорії послуги та лікарів ми створили окремі сторінки, так відвідувачі сайту мають можливість швидко знайти інформацію, отримати онлайн-консультацію або записатися на прийом в клініку. Окрема увага була приділена конвертуючим властивостям сайту. При розробці проекту ми створили чимало форм захоплення, при цьому зберегли ненав'язливість сайту. Контакт з користувачем відбувається спокійно: відвідувачі отримують всю необхідну інформацію онлайн і за необхідності можуть відреагувати на форму заклику до дії – зателефонувати або написати в Revasco. Сайт адаптований під різні мобільні пристрої, коректно відображається на комп'ютерах, смартфонах, планшетах. Пропрацьовано базова SEO-оптимізація.
Функціонал сайту
Сайт складається з 10 окремих сторінок, які взаємодіють між собою. Завдяки простій та зрозумілій навігації, користувачі з легкістю можуть потрапити з одної сторінки на іншу. Зручний функціонал, як для користувача, так для адміністратора. На сайті містяться форми зворотного зв'язку, де відвідувачі мають можливість залишити свої контактні дані, а також контактна інформація для зв`язку з клінікою. Посилання на профілі соціальних мереж та карта з місцем знаходження. Сайт адаптований під різні мобільні пристрої, планшети та комп'ютери. Створена інтеграція з CRM системою.

Посилання на сайт
https://revasco.com.ua
Розрахуй вартість сайту