Задачі поставлені замовником
Зробити сайт, який давав би пацієнтів і підтверджував компетенцію лікаря, був зручний і зрозумілий користувачам, відповідав естетичним уявленням замовника про персональні сайти, добре оптимізований. Індивідуальний дизайн, який вигідно вирізнятиме сайт поміж конкурентів, наявність анімації та цікавих елементів, що створюватиме особливу атмосферу для відвідувачів. Адаптація під різні мобільні пристрої, планшети та комп'ютера. SEO оптимізація, яка грамотно і швидко підвищить позиції сайту при певних пошукових запитах користувача.
Тип сайту
Персональний
Учасники проекту
Дизайнер, верстальник, копірайтер, контент-мейкер, маркетологи.
Опис проекту
Пластична хірургія - це, як окремий вид мистецтва, спрямований на усунення деформацій і дефектів органу, тканини або поверхні людського тіла чи корекції видимих фізіологічних змін. Андрій Петах, лікар-хірург першої категорії, пластичний хірург, кандидат медичних наук - звернувся саме до нас для того, щоб розробити для себе новий сучасний сайт. Команда Recipe agency справилась з поставленим завданням. Нами було прийнято рішення розробити сайт саме на платформі WordPress, так як сайт масштабний, з великою кількістю інформації і відразу планувалась майбутня SEO оптимізація. При розробці дизайну використовувались тільки живі фото, які надав клієнт. Підібрані кольори, за рекомендацією психолога, які найкраще підходять для даного виду лікарської справи. На сайті застосована анімація, яка гармонійно доповнює сам дизайн. Багато уваги приділялося саме головній сторінці. Для кожної з послуг створені окремі сторінки з детальним описом кожної, з фото до/після, та можливістю запису на ту чи іншу послугу. Сайт адаптований під різні мобільні пристрої, коректно відображається на комп'ютерах, смартфонах, планшетах. Сайт знаходився на SEO просуванні.
Функціонал сайту
Сайт зручний у використанні, розрахований більше для жіночої аудиторії, так як в більшості пацієнтами лікаря є жінки. Сайт багатосторінковий, де для кожної окремої послуги є своя сторінка та можливість завдяки зручній навігації з легкість переходити з сторінки на сторінку, без зайвих труднощів. Є декілька форм зворотного зв'язку, де можна залишити контактні дані для зв'язку з лікарем або замовити консультацію. Підключено сторонній сервіс, через який користувачі мають можливість в реальному часі вести діалог з лікарем, швидко, а головне конфіденційно отримати відповіді на свої запитання. Посилання на профілі соціальних мереж, контактна інформація та карта з місцем знаходження. Сайт адаптований під різні мобільні пристрої, планшети та комп'ютери.

Посилання на сайт
https://surgery-plastic.top
Розрахуй вартість сайту