Задачі поставлені замовником
Створення сайту готелю під ключ. Розробка дизайну – привабливого та стильного закладу. Сайт повинен приносити користь замовникам і задоволення користувачам. Сторінки повинні бути адаптивні, тобто автоматично підлаштовуватись під розмір екрану пристроїв. Можливість забронювати відповідний номер, якщо людина заходить на сайт готелю. Пропрацювати базову SEO-оптимізацію сайту. Зручна та зрозуміла навігація за номерами. Для кожного номера повинна бути окрема сторінка з фотографіями, описом та переліком усіх зручностей та особливостей. Сайт повинен розширити клієнтську базу, підвищити кількість замовлень, збільшити продажі та отримуваний прибуток.
Тип сайту
Корпоративний
Учасники проекту
Дизайнер, верстальник, копірайтер, контент-мейкер, маркетологи.
Опис проекту
База відпочинку "Кам'янка" знаходиться поряд смт. Міжгір'я і розташована за 10 км від перлини Закарпаття – Синевирського озера, має солідну історію і існує ще з радянських часів. Нині - це комфортабельний готель, який гостинно запрошує тих, хто любить відпочивати в горах серед мальовничих карпатських краєвидів.
Наша команда добре попрацювала і приклала максимум зусиль, щоб зробити сайт саме таким, яким хотіли його бачити власники. Пропрацьований дизайн, підібрана та погоджена кольорова гама, підібрані шрифти, прописаний копірайт, складений порядок виведення блоків і компонування текстових елементів. Розроблена базова SEO-оптимізація, яка допомагає з легкістю знайти сайт в пошуковій системі. Сайт створено відповідно до всіх сучасних вимог та специфіки інтернет-маркетингу. В результаті замовник отримав якісний ресурс, з цілим комплексом переваг.
Функціонал сайту
Простий функціонал, який зрозумілий клієнту та зручний для адміністратора. Сторінки адаптивні і автоматично підлаштовуються під розмір екрану пристрою, з якого заходять користувачі. Сайт багатосторінковий і для кожного номера передбачена окрема сторінка з фотографіями, докладним описом та переліком усіх зручностей та особливостей. На сайті користувачі мають можливість забронювати відповідний номер системою бронювання онлайн, кілька разів натиснувши мишкою, можуть зарезервувати відпочинок. Зробити вибір допомагає також зручна та зрозуміла навігація за номерами. Підключено інстаграм блог з новинами, де регулярно оновлюється інформація. Також на сайті є блок з відгуками, де відвідувачі, можуть почитати про враження інших клієнтів, які вже відпочивали в готелі. Контактна інформація прямого зв'язку з адміністрацією готелю. Посилання на профілі соціальних мереж та карта з місцем знаходження.

Посилання на сайт
https://kamyanka.com.ua
Розрахуй вартість сайту