Задачі поставлені замовником
Розробка лендінгу під новий сучасний бізнес центр IDM MALL. Розробити авторський дизайн з дотриманням ідеї компанії, показати відвідувачам всі переваги, які вони зможуть отримати придбавши комерційну нерухомість від компанії IDM group. Сайт повинен дозволяти доступно розповісти про всі переваги різним сегментам цільової аудиторії, та викликати бажання інвестувати. Базова SEO-оптимізація сайту, яка дозволить знайти сайт в пошукових системах та збільшення кількості відвідувачів та продажів саме через відвідування сайту. Гарантійне обслуговування веб-сайту.
Тип сайту
Лендінг
Учасники проекту
Дизайнер, верстальник, копірайтер, контент-мейкер, маркетологи.
Опис проекту
Компанія IDM group, будує сучасний бізнес центр нового покоління в місті Ужгород. Перед нами була поставлена задача розробити лендінг, з авторським дизайном, грамотним копірайтом, який повинен максимально спонукати до інвестування саме в даний вид комерційної нерухомості. Наша команда впоралась з усіма вимогами та побажаннями клієнта. Розроблений сучасний дизайн, який повністю розкриває індивідуальність проекту, підібрані та погоджені кольорові комбінації, підібрані шрифти, прописаний копірайт, складений порядок виведення блоків і компонування текстових елементів. Особлива увага приділялась блокам "хід будівництва" та "планування", де відвідувачі мають змогу подивитись етапність будівництва, наявність вільних об'єктів з детальним плануванням.
Функціонал сайту
Адаптивний дизайн та зручний функціонал сайту, з яким справиться різний сегмент відвідувачів. Сайт поділений на 7 блоків, кожен з них наповнений інформацією в доступному форматі, де користувачі мають змогу ознайомитись з деталями про бізнес центр IDM MALL. На сайті містяться декілька форм зворотного зв'язку, де відвідувачі можуть залишити свої дані, а також контактна інформація для зв`язку з відділом продажу. Посилання на профілі соціальних мереж компанії та карта з місцем знаходження центрального офісу IDM group.

Посилання на сайт
https://idm-mall.com.ua
Розрахуй вартість сайту