Ми почали працювати з IDM Group у січні 2020 року і ця співпраця триває й досі. За цей час продано більше 115 квартир вартістю від 40000$. Зараз ми працюємо над розширенням масштабу бренду та його впізнаваності.
IDM GROUP
Девелопер з кращими квартирами та комерцією в Ужгороді
IDM Group – це девелопер, який включає продаж житлових (ЖК West Towers, ЖК Модерн) та комерційні приміщень для бізнесу (IDM Mall).

Комфортабельні житлові комплекси закритого типу з европейським смарт-плануванням, підземним паркінгом, системою відеоспостереження та іншими перевагами. Бізнес центр IDM Mall класу А+ з системою ефективного розподілу газо, електро та водопостачання в центрі міста.
Загальні показники
20 989 $
Витрати
>115
Продаж
100 000+
Переходів на сайт
Що ми зробили?
Аналіз конкурентів
Ринок нерухомості Закарпаття різноманітний та конкурентний. Перше що ми зробили – це склали список конкурентів та визначили сильні та слабкі сторони.
Створили маркетингову стратегію
Просування нерухомості потребує комплексного підходу, адже придбання квартири в фейсбуці або інстаграмі не є звичною справою, тому ми запустили паралельно контекстну рекламу Google та таргетовану рекламу в соціальних мережах.
Створили сайт
Для кожного житлового чи комерційного комплексу IDM Group ми розробили дизайнерські сайти, до яких приєднали сервіс інтерактивного огляду квартир. Оновлення інформації на сайті триває, адже ми переймаємось, щоб потенційні клієнти мали актуальне уявлення про процес будівництва. Попередньо ми розробили фірмові шрифти, кольорову гаму та Ton of voice компанії.
Створили креативи
Основна ціль креатива – це зачепити увагу користувача та здійснити цільову дію. На основі маркетингової стратегії ми розробили дизайнерські креативи з релевантними пропозиціями.
Запустили рекламу
Ми запустили в Facebook, Instagram та Google. Ми запускали як пряму рекламу на охоплення, взаємодії та конверсії, так і ремаркетинг, який "дожимав" і нагадував про те, що бажане уже поруч.

Ми слідкували за показниками CTR, CPC, CR, CPM, Overlap, CPA та на їх основі визначили найбільш робочі гіпотези. та оптимізуємо її навіть зараз
Підключили CRM, наскрізну аналітику та IP телефонію
Ми встановили Bitrix24 для ефективної обробки заявок та всі необхідні системи аналітики. Провели інтеграцію сервісів і налаштували конверсії у Google Analytics та Facebook Pixel. Зворотний зв'язок з клієнтами став чіткішим та продуманішим також шляхом підключення IP телефонії Binotel.
Обличчя будівельної компанії – це професійно розроблений сайт з урахуванням маркетингових принципів. IDM Group отримали сучасний сайт з мінімалістичним дизайном та сильними оферами, які спонукають потенційного клієнта залишити заявку саме на нашому сайті. Понад 100 000 осіб відвідали сайти IDM Group з моменту створення
Представлення бренду
Чому забудовники обирають саме нас?
Глибинний аналіз конкурентів та створення довготривалої стратегії просування, яка принесла 115 продажів квартир.
Розуміння тенденцій ринку нерухомості. З ймовірністю 99% наші прогнози справджуються.
Багатокрокова ремаркетингова стратегія, яка не відпустить жодного цільового клієнта.
Комплексне ведення проєкту IDM Group з чіткою аналітикою та регулярною звітністю.
Відповідальне ставлення до бюджету. Кожен долар пішов туди, куди потрібно.
1.
2.
3.
4.
5.