Задачі поставлені замовником
Розробка сайту під клініку в якій проходив повний ребрендиг. Клієнт поставив задачу виконати дизайн в стилі, який непритаманний більшості клінік. Зручна панель адміністрування, яка дозволяє відвідувачам вільно орієнтуватись на сайті та знаходити всю необхідну інформацію. Розробити окремі сторінки під кожне направлення. Базова SEO-оптимізація сайту, яка дозволяє знайти сайт в пошукових системах, збільшення кількості відвідувачів та кількості пацієнтів. Гарантійне обслуговування веб-сайту.
Тип сайту
Корпоративний сайт
Учасники проекту
Дизайнер, верстальник, копірайтер, контент-мейкер, маркетологи.
Опис проекту
FUTURE HEALTH CLINIC, звернулись до нас із задачею комплексного маркетингу та ребрендингу клініки. Однією із задач, була розробка нового сайту на який запускатиметься контекстна та таргетована реклама. Дизайн повинен відображати ідеологію майбутнього здоров`я, так як клініка спеціалізується на лікуванні надсучасними апаратами, деякі з них є єдиними в Україні. Сайт повинен нести в собі інформаційний характер для нових відвідувачів, а також збільшити кількість пацієнтів. Наша команда виконала всі побажання клієнта. Розробили дизайн дотримуючись брендбука, який вже був попередньо розроблений у клієнта, підібрані та погоджені всі елементи, вибрані шрифти, складений порядок виведення і компонування текстових блоків. Розроблена базова SEO-оптимізація.
Функціонал сайту
Зручний функціонал сайту. Використанні сучасні елементи дизайну. На сайті містяться декілька форм зворотного зв'язку, де відвідувачі мають можливість залишити свої контактні дані, контактна інформація для зв`язку з адміністратором магазину для здійснення замовлення та каталог продукції, де у відвідувачів є можливість зробити замовлення прямо на сайті. Посилання на профілі соціальних мереж магазину та карта з місцем знаходження. Також на сайті є пошукова система продукту та фільтр товарів для зручності здійснення замовлення.

Посилання на сайт
https://futurehealthclinic.com.ua
Розрахуй вартість сайту