Задачі поставлені замовником
Розробка сайту під новітній апарат Emsella для інтимної реабілітації, який збільшить кількість клієнтів на послугу. Дизайн, який буде перекликаються з офіційним сайтом виробника, спокійна кольорова гама, оригінальні фото компанії. Зручна панель користування, адаптація під різні пристрої, унікальний контент. Базова SEO-оптимізація сайту, яка дозволить знайти сайт в пошукових системах для збільшення кількості відвідувачів та пацієнтів, які шукають оптимального та якісного лікування. Лендінг під запуск таргетованої та контекстної реклами. Гарантійне обслуговування веб-сайту.
Тип сайту
Лендінг
Учасники проекту
Дизайнер, верстальник, копірайтер, контент-мейкер, маркетологи.
Опис проекту
Клініка Future Health Clinic, звернулась до нас з задачею комплексного маркетингу, саме під послугу інтимної реабілітації на новітньому апараті Emsella, який є єдиним в м. Одеса. Однією із задач, була розробка лендінгу на який запускатиметься контекстна та таргетована реклама. Наша команда виконала всі побажання клієнта. Перед розробкою сайту ми детально вивчили продукт, його специфіку та потенційну аудиторію. Були підібрані та погоджені кольорові комбінації, вибраний шрифт, складений порядок виведення блоків і компонування текстових елементів. Сайт несе в собі інформаційний характер для нових відвідувачів на якому доступно можна дізнатися про всі переваги лікування на даному апараті. Адаптація під різні мобільні пристрої, а також розроблена комп'ютерна версія сайту. Пропрацьована базова SEO-оптимізація, налаштована таргетована реклама в соціальних мережах на залучення цільового трафіку і створення інформаційного охоплення та залучення нових потенційних пацієнтів. Нам вдалося не тільки зробити якісний продукт, а й збільшити кількість пацієнтів.
Функціонал сайту
Зручний функціонал сайту, який розрахований на різні вікові категорії відвідувачів. Грамотно розподілені інформаційні блоки. На сайті містяться декілька форм зворотного зв'язку, де відвідувачі мають можливість залишити свої контактні дані, а також контактна інформація для зв`язку з клінікою. Посилання на профілі соціальних мереж клініки та карта з місцем знаходження.

Посилання на сайт
https://emsella.od.ua
Розрахуй вартість сайту