Задачі поставлені замовником
Розробка сайту- візитки, на якому користувачі зможуть ознайомитися та замовити послуги автовишки. Цікавий дизайн, який буде відображати роботу компанії, показати продукт в роботі, розробити логотип. Пропрацювати базову SEO-оптимізацію сайту, яка дозволить користувачам з легкістю знайти сайт в пошукових системах та збільшить кількість замовлень.
Тип сайту
Лендінг
Учасники проекту
Дизайнер, верстальник, копірайтер, контент-мейкер, маркетологи.
Опис проекту
Компанія AutoAlef на ринку з 2008 року, за цей період встигли попрацювати з багатьма відомими проектами та втілити надскладні завдання в реальність при проведенні різних будівельних, ремонтних, монтажних, демонтажних, електротехнічих робіт. Вони укомплектували величезний автопарк сучасної продуктивної спецтехніки.
Наша компанія втілила всі побажання клієнта. Розроблений цікавий дизайн, підібрана та погоджена кольорова гама, підібрані шрифти, прописаний копірайт, складений порядок виведення блоків і компонування текстових елементів. Розроблено логотип, який відображає ідею компанії. Розроблена базова SEO-оптимізація, яка допомагає з легкістю знайти сайт в пошуковій системі.
Функціонал сайту
Простий функціонал, який розрахований на різного віку користувачів. Сайт поділений на п'ять блоків:
-Наш автопарк
-Як ми працюємо
-Галерея
-Про нас
-Контакти

Є три форми зворотнього зв'язку, де відвідувачі можуть залишити свої дані для зв'язку з менеджером та контактна інформація компанії. Все пророблено для зручності користувачів та показує клієнт орієнтованість.

Посилання на сайт
https://autoalef.com.ua
Розрахуй вартість сайту