Задачі поставлені замовником
Сайт для адвокатського об'єднання, дизайн якого повинен на 100% вiдповiдати основнiй спрямованості веб-ресурсу, бути таким, що продає, запам'ятовується і при цьому є привабливим для цільової аудиторії. На сайті повинен бути весь перелік послуг, які надає компанія та опис до них. Максимум зручних форм для зв'язку. Оптимізація під різні мобільні пристрої, планшети та комп'ютери та зручна навігація. Пропрацювати базову SEO-оптимізацію сайту.
Тип сайту
Корпоративний
Учасники проекту
Дизайнер, верстальник, копірайтер, контент-мейкер, маркетологи.
Опис проекту
Сьогодні розробка і створення юридичного сайту - це вже реальна необхідність для фірм і компаній тих, що надають юридичні послуги. «Авалонія» - вузькоспеціалізований юридичний бутик із 12 річним досвідом супроводження комплексних проектів та угод у сфері бізнесу, нерухомості, землі та оподаткування. Нашою командою розроблено інформативний сайт, де користувачі можуть легко і швидко знайти необхідну інформацію, замовити консультацію або зв'язатися з компанією. При розробці дизайну для проекту ми вирішили використати лаконічний та стриманий стиль, який підкреслює статус компанії. Для послуг створена окрема сторінка з детальним описом, окрема сторінка з командою, а також з відгуками. Сайт адаптований під різні мобільні пристрої, коректно відображається на комп'ютерах, смартфонах, планшетах. Пропрацьовано базову SEO-оптимізацію, яка допомагає з легкістю знайти сайт в пошуковій системі. В результаті клієнт отримав новий інструмент для отримання клієнтів за допомогою запуску реклами.
Функціонал сайту
Зручний у використанні, який легко і просто проведе користувача до необхідної цілі. Завдяки простій та зрозумілій навігації, користувачі, також з легкістю можуть дійти до логічної точки та зробити корисну дію. На сайті містяться форми зворотного зв'язку, де відвідувачі мають можливість залишити свої контактні дані, а також контактна інформація для зв`язку з компанією. Посилання на профілі соціальних мереж та карта з місцем знаходження. Сайт адаптований під різні мобільні пристрої, планшети та комп'ютери.


Посилання на сайт
https://www.avalonialaw.com.ua
Розрахуй вартість сайту