Задачі поставлені замовником
Розробка корпоративного сайту під окремий житловий комплекс будівельної компанії. Авторський дизайн, який якісно відрізнить сайт від сірої маси мільйонів сайтів та дотримання загального стилю компанії.
Зручна панель адміністрування сайту, яка дозволить навіть недосвідченому інтернет-користувачеві редагувати всі інформаційні розділи сайту. Базова SEO-оптимізація сайту, яка дозволить знайти сайт в пошукових системах та збільшення кількості відвідувачів та продаж саме через сайт на який запускається контекстна та таргетована реклама. Гарантійне обслуговування веб-сайту.
Тип сайту
Корпоративний сайт
Учасники проекту
Дизайнер, верстальник, копірайтер, контент-мейкер, маркетологи.
Опис проекту
Будівельна компанія IDM group, співпрацює з нами не один рік. Цього разу була поставлена задача розробити корпоративний сайт, під окремий житловий комплекс WEST TOWERS, який повинен збільшити кількість відвідувань та продаж саме через сайт.
Наша команда виконала всі побажання клієнта. Були підібрані та погоджені кольорові комбінації, вибраний шрифт, складений порядок виведення блоків і компонування текстових елементів. Налаштовані додаткові сервіси та інтеграції з ЦРМ системою.
Важливим для замовника дотримуватись визначеного стилю, але при цьому розробити сайт, який буде відрізнятись від сайтів конкурентів цікавим та індивідуальним дизайном.
Розроблена базова SEO-оптимізація, налаштована контекстна реклама та таргетована реклама на залучення цільового трафіку і створення інформаційного охоплення та залучення нових потенційних покупців.
Функціонал сайту
Зручний функціонал сайту, який розрахований на різні вікові категорії відвідувачів. На сайті містяться декілька форм зворотного зв'язку, де відвідувачі можуть залишити свої контактні дані, а також контактна інформація для зв`язку з відділом продаж. Посилання на профілі соціальних мереж компанії та карта з місцем знаходження відділу продажу. На сайті міститься розділ з плануванням квартир, які пропонує будівельна компанія, а також фотогалерея, де відвідувачі можуть ознайомитись з проектом.

Посилання на сайт
https://westtowers.com.ua
Розрахуй вартість сайту